Serum do rzęs, Uroda

Kosmetyki funkcjonalne – najnowszy hit wśród blogerek!

W obecnych czasach kosmetyka jest rozwinięta do takiego stopnia, że bardzo ciężko wymyślić coś nowego. Czasy, w których był szał na pierwsze paletki z ciepłymi odcieniami i różami minęły. Każdego dnia producenci wychodzą z coraz to nowymi produktami, jednak większość z nich nie wzbudza w nikim uczucia “WOW”.

KILKA KROKÓW PIELĘGNACYJNYCH W JEDNYM KOSMETYKU

Niedawno na rynek została wypuszczona nowość, która okazała się łączyć w sobie wiele funkcji tak jak mówi sama nazwa czyli – KOSMETYKI FUNKCJONALNE.

Pierwszą marką, która wprowadziła te produkty jest INSTALASH. Marka ta postanowiła skupić w jednym produkcie wiele cech, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych wymagających, ponieważ razem z postępem kosmetyki, idzie chęć posiadania lepszej jakości produktów.

Marka stawia na codzienne regularne odżywienie podczas pielęgnacji, a nawet podczas makijażu! Jeden z bardzo ciekawych produktów to tusz do rzęs, który jest jednocześnie odżywką na ich porost z naturalnymi składnikami. Niestety bardzo mały odsetek osób korzystających z wszechobecnych “odżywek” do rzęs zdaje sobie sprawę z tego, że wiele z nich ma w sobie szkodliwy składnik – BIMATOPROST, czyli substancja, która uzależnia, a polepszenie stanu rzęs jest efektem ubocznym działania leku na jaskrę.

Tusz INSTALASH jest przeciwieństwem, który ma multum benefitów w swoim składzie. Najlepszy efekt daje w połączeniu z pianką, która dodatkowo dostarcza składników odżywczych jednocześnie dostarczając funkcję mycia. Nawilża cerę dzięki swojemu szerokiemu wachlarzowi cudownych składników.

Sama sprawdź opinie na stronie!: https://instalash.pl/produkt/lashboost-mascara-z-serum-do-rzes/

Produkty te pozostawiają rzęski w bardzo dobrym stanie jeszcze długo po zastosowaniu ich. Nadszedł koniec mozolnej pielęgnacji wieloma produktami. Marka INSTALASH i kosmetyki funkcjonalne zdecydowanie ułatwiają codzienną pielęgnację wdrażając ją również w makijaż. Jest to absolutny hit ponieważ rzęsy stają się piękne, zdrowe i zadbane jak nigdy wcześniej.

5 1 vote
Article Rating

BLOG O RZĘSACH

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dafi
Dafi
2 lat temu

ciekawe, pierwszy raz słyszę o czymś takim

Pawlica
Pawlica
2 lat temu

Moje rzęsy są super odżywione 😉

me5.jpg
melatonia
melatonia
2 lat temu

produkty pierwsza klasa, a w szczególności tusz do rzęs. rzęsy wyglądają pięknie, są idealnie oddzielone, a przy okazji rosną.

youngartist
youngartist
2 lat temu

kosmetyki funkcjonalne – są serio funkcjonalne. Kupuję już któreś opakowanie zestawu na ładne rzęsy i jestem zachwycona. Przy okazji widzę dużą poprawę w stanie mojej cery.